KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16364157
*
nr 1636 4157
Werner Pfeiffer
(f. 1937), Tyskland
9 st, Signerad, blandteknik, yttermått inklusive ram: 28x24 ca
Följerätt
Utrop:
1.500 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 21:24:36)
Uppdatera
Visning
fredag 16/8, lördag 17/8, söndag 18/8 och måndag 19/8
Auktionen
avslutas:
måndag 19 augusti kl 20:54:00
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 1.800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik europa germany tyska tyskland tyskt vattenfärg werner pfeiffer
-
3081 Blandteknik
3 st, Fred Andersson (1921-1990), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 augusti kl 18:16
-
4004 Blandteknik
Christer Json, "Tidsfragment". Signerad, blandtekn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 augusti kl 19:09
-
3002 Blandteknik
Daniel Vandina, "Featherington". Signerad, Blandte..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 augusti kl 19:27
-
3003 Blandteknik
Filiph Jakobsson (f. 1988), Sverige. "Doily". Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 augusti kl 19:27
-
3001 Blandteknik
Filiph Jakobsson (f. 1988), Sverige. "LP-pink alps..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 augusti kl 19:27
-
3005 Blandteknik
Jonas Nilsson (f. 1968), Sverige. "Collage". Signe..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 augusti kl 19:27
*
Werner Pfeiffer
nr 1636 4157
Werner Pfeiffer
(f. 1937), Tyskland
9 st, Signerad, blandteknik, yttermått inklusive ram: 28x24 ca
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.500 kr |
Bevakningspris: |
ÄR EJ UPPNÅTT |
Aktuellt bud: | Inga bud (per 21:24:36) Uppdatera |
Visning |
fredag 16/8, lördag 17/8, söndag 18/8 och måndag 19/8 |
Auktionen avslutas: |
måndag 19 augusti kl 20:54:00 |
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 1.800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 1.800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik europa germany tyska tyskland tyskt vattenfärg werner pfeiffer
-
3081 Blandteknik
3 st, Fred Andersson (1921-1990), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 augusti kl 18:16 -
4004 Blandteknik
Christer Json, "Tidsfragment". Signerad, blandtekn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 augusti kl 19:09 -
3002 Blandteknik
Daniel Vandina, "Featherington". Signerad, Blandte..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 augusti kl 19:27
-
3003 Blandteknik
Filiph Jakobsson (f. 1988), Sverige. "Doily". Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 augusti kl 19:27 -
3001 Blandteknik
Filiph Jakobsson (f. 1988), Sverige. "LP-pink alps..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 augusti kl 19:27 -
3005 Blandteknik
Jonas Nilsson (f. 1968), Sverige. "Collage". Signe..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 augusti kl 19:27